Dahua
TSS Group

Priemyselné televízie

Výsledkom riešenia problému získania dokonalého prehľadu o dianí vo Vašich priestoroch je jedinečný systém, ktorý využíva klasickú CCTV (kamery štandartné/kamery s vysokým rozlíšením, farebné/čiernobiele, kompaktné, s vysokou citlivosťou, rotačné ...) s aplikáciami pod operačným systémom MS Windows. Kombináciou prvkov priemyselnej televízie a zaznamenávania obrazu s možnosťou programovateľného softwaru získate systém jednoducho a spoľahlivo plniaci svoju hlavnú funkciu – vizuálne (a akusticky) informovať obsluhu o dianí v dohľade kamier, pomocou klávesnice, myši alebo dotykového monitora. Alarmové stavy s pred alarmom sa zaznamenávajú na disk počítača, čo maximálne uľahčuje vyhľadávanie a ďalšie spracovanie. PC sa takto mení na výkonné pozorovacie stanovište schopné zvládnuť aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Signály všetkých kamier sa pomocou multiplexera spracúvajú v reálnom čase, čo umožňuje súčasné sledovanie, zaznamenávanie a prehrávanie obrazu. Obraz reálny či zaznamenaný na disku môže byť následne prenesený pomocou internetu, telefónnych liniek alebo bezdrôtovo kdekoľvek na svete. Uloženie na DVD je samozrejmosťou. Všetky udalosti v systéme sú zaznamenávané pre ďalšie vyhodnotenie. Super VGA monitory zobrazujú kompletný plán budovy s indikáciou presného miesta narušenia.

Tu sa núka spojiť CCTV, Systém kontroly prístupu, Elektrickú požiarnu signalizáciu a Elektrickú zabezpečovaciu signalizáciu na platforme PC. Jednoducho prispôsobivé prostredie OS Windows zaručuje promptné prispôsobenie celého systému ako súčasným, tak aj budúcim požiadavkám.

SAFECOM Košice, s.r.o.

Exnárova 21
Košice, 040 22
Email: safecom@safecom.sk

HOTLINE

0905 795 488

0905 206 207

NAJ.sk
Copyright © 2007 Safecom Webcreator webdesign